" Dünyada daha kötüsü, daha ucuzu yapılamayacak hiçbir şey yoktur.
Satın almada sadece parasal yönü düşünen kişiler, bu tür malzeme üreticileri tarafından ömür boyu sömürülmeye mahkumdurlar.
"

                                Mühendis John Justin(1819-1900)

    ZAMAK METAL, yıllardır bu düşünceyi paylaşarak değişti ve daha da gelişti. İleriye yönelik yatırımlarını sürekli arttırmasının sonucunda, bugün doğrama sistemlerinde önemli bir noktaya gelmiştir. Zor dönemlerde yeni yatırımlarına devam eden firmamız, uzman kadrosu ve çağdaş pazarlama anlayışı ile ihracatta da, kendi alanında önemli bir konuma gelmiştir.

    ZAMAK METAL, koşulsuz müşteri memnuniyeti amacıyla, bünyesinde pazarladığı ürünlerinin büyük bir bölümünü kendi tesislerinde imal etmektedir. Özellikle aksesuar sektöründe, Avrupa' nın önde gelen markalarını da portföyünde bulunduran ZAMAK METAL, 2002 yılında kendisine yeni hedefler belirlemiştir. Doğrama sektöründe, sistem sıkıntısı varlığının saptamasıyla, sıkı bayii ilişkileri üzerine kurulu pazarlama stratejisiyle, ŞAFAK'S DOĞRAMA SİSTEMLERİ projesini hayata geçirmiştir. ŞAFAK'S, doğrama sektöründe A' dan Z' ye her türlü problem ve ihtiyaçlara cevap verebilen teknik donanım ve departmanlara sahiptir.

    Yıllardır sürdürdüğümüz en iyinin mücadelesi ve sizlerden aldığımız güç ile bu noktalara geldik. Ulaştığımız her bir aşama, yeni ve daha zor hedefleri beraberinde getiriyor. Bu düşüncelerimizi paylaşan, uluslararası kalite standartlarını kriter olarak gören firmalarla birlikte çalışmak dileğiyle...

     SAYGILARIMIZLA